Ile trwa budowa domu z drewna

Budowa domu z drewna charakteryzuje się tym, że jej czas trwania jest zdecydowanie krótszy niż ma to miejsce w przypadku domu stawianego w tradycyjny sposób. Dzięki dopracowanej technologii budulca czas budowy jest znacznie ograniczony. Cała drewniana część domu przygotowywana jest w warunkach fabrycznych, która potem transportowana jest na miejsce budowy. Taka metoda sprawia, że czas ręcznej obróbki bali jest ograniczony do minimum. Czas budowy domu drewnianego uzależniony jest od kilku czynników. Pod uwagę trzeba brać przede wszystkim złożoność obiektu. Czas postawienia domu drewnianego wynosi od 2 do 8 tygodni. Z pewnością jest to okres, który przekonuje do siebie wielu klientów, którzy nie chcą czekać na swój dom nawet kilkanaście miesięcy. Tutaj nie jesteśmy uzależnieni od warunków pogodowych. Dom drewniany może zostać postawiony w jednym sezonie. Mniejsze jest także pojawienie się nieprzewidzianych sytuacji, które przeciągają budowę nawet o kilka miesięcy. To ma miejsce w przypadku zastosowania innych sposobów budowy.

Dlaczego domy drewniane stają się coraz bardziej popularne

Domy drewniane wybierane są ze względu na kilka praktycznych zastosowań i zalet, którymi się charakteryzują. Dobry zbudowane z drewna mają tę zaletę, że doskonale wpasowują się w każdy krajobraz. Doceniane są więc za swoje walory estetyczne, która mają znaczenie dla wielu ludzi, którzy chcą mieszkać w domach, które nie odstraszają swoim wyglądem. Kolejnym atutem, który przemawia do naszej wyobrazi jest ich solidność. Mogą one wytrzymać kilka długich lat. Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki rodzaj drewna zostanie przez nas użyty. Okres żywotności zostanie jeszcze bardziej wydłużony w momencie, gdy dom poddawany jest regularnym zabiegom impregnacyjnym. Do wyboru domu ekologicznego skłaniają również aspekty higieniczne, które cenione są przez wielu mieszkańców. Drewno posiada unikalną zdolność oddychania, która zapewnia dobrą izolację termiczną. Wpływa to na komfort życia. Również krótki termin budowy przekonuje nas do tego, by zdecydować się na dom z drewna. To wariant, który spełnia wiele oczekiwań.

Rivera

Rivera

Hitem wśród projektów domów jest tan, nowoczesna konstrukcja, ciekawie zaadaptowany parter oraz poddasze, powodują, iż dom można użytkować na wiele różnych sposób. Idealnie nadaje się do wypoczynku jak i do zamieszkania. Warto zwrócić uwagę na spore nachylenie dachu oraz specjalna konstrukcje fundamentów. Budynek jest prawidłowo oświetlony, oraz tak zaprojektowany, aby w optymalny sposób wykorzystać ukształtowanie terenu. Można go postawić zarówno na terenie płaskim jak i na obszarze górzystym. Dom ma taras oraz dodatkowo zadaszony balkon, co stwarza bardzo dobre warunki do wypoczynku. Poza tym zastosowana do zabudowy drewniana technologia, powoduje coraz większe zainteresowanie tym typem domu. Atutem jest także atrakcyjna cena projektu. Zapraszamy.

Aurora

Aurora

To kolejny bardzo ciekawy projekt, który przygotowali zdolni projektanci. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Polecamy projekt o małych rozmiarach, tym klientom, którzy mają małe działki. Domek ma aż trzy kondygnacje, tak więc może pomieścić kilkuosobową rodzinę. Atutem naszego projektu jest to, iż zbudowany został w technologii drewnianej. Drewno to dobrej jakości materiał, który wpisuje się w modny trend ekologiczny. Zastosowanie do budowy drewna powoduje, iż w środku domu panuje zdrowy mikroklimat. Do wykończenia zastosowani zdrowe drewniane elementy.

Oklahoma

Oklahoma

To fajny projekt domu, który szybko oraz tanio można postawić. To projekt zbudowany w innowacyjnej oraz coraz bardziej popularnej technologii drewnianej w systemie szkieletowym. Z zewnątrz dom prezentuje się niebywale ciekawie. W środku panuje naprawdę sympatyczny klimat. Miło spędza się czas w takim domu. Ten projekt polecany jest do celów rekreacyjnych, zaleca się budowanie domów według tego projektu na zalesionych działkach. Projekt jest funkcjonalny, dzięki czemu można w domu mieszkać przez cały rok, zarówno w sezonie letnim, jak i w sezonie zimowym. Szczególnie polecany jest rodzinom o średniej wielkości. Dom można zaadaptować na cele wypoczynkowe, jak na cele rekreacyjne. Serdecznie polecamy obejrzenie zaprojektowanego domu oraz adaptacji działki z doborem krzewów, kwietników oraz drzewek.

Orlean 2

Orlean 2

Ciekawy oraz fajny projekt zaprojektowali nasi projektanci. To May dom rekreacyjny, który budowany jest w technologii drewnianej. Cechą szczególną tego projektu jest kąt nachylenia, czyli duży kąt nachylenia dachu, który idealnie pasuje do terenów górskich. Dom ma małą powierzchnię, dzięki czemu można go wybudować nawet na małych działkach. Atrakcją domu jest jego zadaszony balkon, oraz bardzo duży taras. Dzięki temu w domu można wypocząć oraz spędzać miło czas w gronie rodzinnym. Do budowy domu zastosowano bardzo popularny surowiec jakim jest drewno. W środku domu panuje miły oraz zdrowy mikroklimat. Warto już dziś obejrzeć nasz nowy projekt oraz jego realizację w terenie. Walorem jest także przystępna cena projektu oraz jego wykonania. Nowoczesność, wygoda, niskie ceny, oraz szybkość zbudowania takiego domu – oto atuty.

Lubeka

Lubeka

To innowacyjny projekt domy, który przygotowano dla tych osób, które chciałyby wypoczywać w ładnym oraz ciekawym domu. Projekt wyróżnia się funkcjonalnością oraz wygodnym rozkładem pomieszczeń. Użytkować można mieszkalne, zaadaptowane poddasze oraz piwnice. Jest to idealny dom zarówno dla osób samotnych, jak i dla rodzin. Szczególnie polecamy kupno tego projektu ze względu na funkcjonalność oraz prostą bryłę, poza tym projekt posiada bardzo wiele ciekawych detali architektonicznych, kojarzonych z Podhalem. Polecamy kupno projektu. Jest on opracowany przez kreatywny team, projektantów o bardzo wielu umiejętnościach. Każdy z mieszkańców poczuje się w takim domu naprawdę wyjątkowo. Projekt ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na swoją funkcjonalność oraz atrakcyjną, ekonomiczna cenę.

Copyright © Domy z drewna Bielsko 2017