Averno

Averno

Interesujący projekt Dobroczyn 2 to gratka dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć okazje pomieszkać w naprawdę ładnym oraz ciekawym domu. Domek jest parterowy, i wyróżnia się pośród innych domów. Ma interesującą formę a także bardzo funkcjonalne wnętrze. Nie jest to bardzo duży dom, dlatego też nadaje się głównie dla małych rodzin. Elewacja domu jest dyskretna oraz zaprojektowana w uniwersalny sposób. Dzięki przemyślanej kompozycji i ładnej bryle, dom można wybudować w różnych miejscach, zarówno w otoczeniu zieleni jak i w otoczeniu innych domów.

Bellona

Bellona

Oto niezwykła jakość projektu domu. Ma on wiele atutów, w tym niskie koszty budowy oraz bardzo przemyślaną, ładną bryłę. To parterowy domek, tak rozplanowany, aby można było mieć do użytku jak największą powierzchnie. Projekt ten wyróżnia się przemyślaną kompozycją, bryłą o ładnym designu. Rozplanowany jest, tak aby był podział na strefę dzienną oraz strefę nocną. W części frontowej jest zadaszone wejście oraz przestronny taras. Poza tym architekci dołożyli starań, aby można było połączyć formę klasyczną domu z dwuspadowym dachem. Dom wybudowany według tego projektu idealnie nadaje się do wybudowania na działkach zalesionych. Serdecznie polecamy obejrzenie tego projektu. Cena wybudowania tego domu jest do ustalenia.

Toledoo

Toledoo

Oto niezwykle ciekawa stylizacja domu, która ma przypominać dwór szlachecki. To projekt, który szczególnie przypadnie do gustu osobom, które preferują bryły o kształtach klasycznych a także tych wystylizowanych na styl szlachecki. Projekt wyróżnia się takimi cechami jak: stonowanie, poszanowanie tradycji. Zalecane jest, aby ten projekt był wybudowany na zazielenionej działce. Klomby, kwietniki idealnie podkreślają bryłę domu. Elewacja domu, kopertowy dach a także kunsztownie wykonany tympanon sprawiają, że projekt domu „Mogilany” jest naprawdę wyjątkowy. Od strony frontowej usytuowane są cztery kolumny, które tworzą bardzo funkcjonalne zadaszenie nad głównym wejściem do środka domu. Projekt ten zaprojektowano z pasją, w nowoczesny oraz energooszczędny sposób, przy zastosowaniu do budowy tylko dobrej jakości, zdrowych surowców. Na szczególną uwagę zasługują także precyzyjnie wykonane elementy stolarskie, takie jak okna i drzwi.

San Antonio

San Antonio

Parterowy, mały domek jednorodzinny to hit w ofercie sprzedażowej tego sezonu. Architekci dołożyli starań, aby mały domek spełniał wszystkie funkcje. Zaprojektowany jest tak, aby można było w nim mieszkać w sposób wygodny. Do budowy zastosowano tylko dobrej jakości ekologiczne materiały. Domek można w szybki oraz bezproblemowy sposób zbudować. Plan sytuacyjny budynku umożliwia zaadaptowanie pomieszczeń na wiele sposobów w zależności od upodobań oraz preferencji. Ładna, klasycyzująca bryła idealnie wtapia się w przestrzeń zieloną. Klienci, którzy decydują się na kupno takiego domu mogą także skorzystać z oferty aranżacji ogrodów. Dobór klombów, krzewów, kwietników także powinien być dopasowany. Całość wraz z częścią ogrodową powinna być spójna oraz w interesujący sposób zaplanowana oraz zrealizowana. Serdecznie polecamy obejrzenie naszego nowego projektu.

Orlean 1

Orlean 1

Cechą charakterystyczną tego domu jest jego wielkość. Dom ma bardzo dużą powierzchnię, i wybudowany jest w klasycznym stylu. Podoba się głównie tym klientom, którzy cenią sobie bardzo dobrą jakość oraz innowacyjny sposób projektowania. Bryła ma prosty, nieskomplikowany kształt a poza tym wyróżnia się kunsztownie zdobioną elewacją frontową z wejściowym tympanonem. Taki tympanon wsparty jest na podwójnych kolumnach. Z boku są sześciokątne daszki, w tym jeden przykrywa wykusz salonu a drugi daszek przykrywa daszek. Szczególnie polecamy kupno tego projektu osobom z kilkuosobowej rodziny. Cena projektu jest adekwatna do rozmiarów a także do ceny zastosowanych dodatków oraz surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego projektu. Fasada domu może być pomalowana na bardzo wiele sposób. W otoczeniu domu powinno być dużo zielenie oraz ogród a także sady.

Marbela

Marbela

To interesujący oraz cieszący się sporym zainteresowaniem projekt domu. Architektonicznie domek nawiązuje do tradycji domków szlacheckich. Wygląda naprawdę imponująco. Idealnie nadaje się do wybudowania na zalesionych działkach. Styl tego domku jest przeznaczony głównie dla osób, które cenią sobie klasyczny design. Polecany jest osobom, które szukają domu dla swojej rodziny. Projekt cechuje się wieloma zaletami, w tym dobrym i funkcjonalny rozkładem pomieszczeń a także zdrowym mikroklimatem. Dom ma bardzo dobrej jakości organizację wewnątrz. Przypomina swoim wyglądem dworek szlachecki, ze względu na kunsztowny sposób wykonania elewacji zewnętrznej. Warto dodać, że dom ma bardzo duże okna a do tego także ozdobiony jest również, ciekawą oraz bardzo dobrą konstrukcja dachowa. Dodatkowo taras jest zdobiony, i wsparty na kolumnach tympanonem. Warto obejrzeć nasz projekt, ze względu na bardzo dobrą jakość wykonania.

LaPaz

LaPaz

Warto zwróci uwagę na taki projekt. Projektanci starają się, aby można było kupić dla siebie projekty o bardzo dobrej jakości, w atrakcyjnej niskiej cenie. Projekt tego domu cieszy się sporym zainteresowaniem, tym bardziej, że jest on bardzo funkcjonalny. Wybudowany jest według nowej technologii drewnianej. Konstrukcja domu jest prosta oraz funkcjonalna. Ten projekt domu jednorodzinnego wyróżnia się prostotą oraz urokiem i ciepłem. Wewnątrz domu panuje bardzo dobry mikroklimat. Szczególnie tego typu projekt polecany jest singlom oraz jednoosobowym rodzinom. Ciekawym dodatkiem architektonicznym są drewniane kolumny, które podtrzymują daszek a także spory taras. Stolarka okienna wykonana jest w ciekawy oraz w precyzyjny sposób. Okiennice a także drzwi mają różne rozmiary oraz kolory. Cena tego projektu jest stała. Cały domek wygląda naprawdę bardzo ładnie. Mieszka się w nim w wygodny sposób. Polecamy zdecydowanie się właśnie na taki model domu, ze względu na jego klasyczną formę.

El-Dorado

El-Dorado

To jeden z naszych pokazowych projektów, który wykonany jest z najlepszych surowców, przy zastosowaniu nowoczesnej technologii. Swoim stylem przypomina stylistykę budowy dworków szlacheckich. Idealnie pasuje do wybudowania go pośród obszarów zielonych. Cechą wyróżniającą ten projekt domu jest widoczne, reprezentacyjne wejście, które ozdobione jest takim detalem dekoracyjnym jak tympanonem wspartym na dwóch kolumienkach. Atrakcją takiego projektu są także duże okna, oraz okna na poddaszu. Okienka na poddaszu mają okrągły kształt. Dach w tym domu zaprojektowano także w ciekawy sposób. Dach jest prosty oraz dwuspadowy. Polecamy kupno tego projektu wszystkim tym, którzy cenią sobie kunszt oraz wysoką jakość wykonawstwa. Dom jest ergonomiczny. Zaleca się wykonywanie cyklicznych przeglądów oraz napraw i konserwacji.

Bilbao

Bilbao

Oto kolejny bardzo ciekawy oraz funkcjonalny projekt domu, który idealnie nadaje się wypoczynku oraz do pracy i przebywania w nim przez cały rok. Atrakcyjna cena, funkcjonalność oraz zastosowanie bardzo dobrej jakości surowców budowlanych oto niektóre zalety. Konstrukcja domu jak i cała bryła wyróżnia się prostotą oraz elegancją. Warto dodać, że projekt ma atrakcyjną cenę. Domek ma niewielką powierzchnię, ale rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny. Wielką zaletą domu jest jego niewielki koszt utrzymania. Uroczy domek ma ciekawą stylistykę, stonowaną formę elewacji oraz tradycyjny kształt. Polecamy kupno tego projektu wszystkim tym klientom, którzy cenią sobie bardzo dobrą jakość oraz niskie koszta. Warto dodać, że cały projekt domku, dopracowany jest pod każdym względem z dbałością o detale.

Barbados

Barbados

Oto dobry projekt, w atrakcyjnej i niskiej cenie. Do wykonania domu stosuje się nowoczesną technologię, w tym z zastosowaniem drewna. Konstrukcja domu jest bezpieczna oraz przemyślana. To domek jednorodzinny, który jest wygodny do mieszkania przez cały rok. Swoją stylistyka nawiązuje do tradycji zabudowy dworków szlacheckich. Warto więc obejrzeć projekt oraz zapoznać się z warunkami budowy domu. Bryła ma stonowany charakter a elewacja cechuje się kunsztownym oraz ładny, spokojnym designer. Elementem, który się wyróżnia jest kolumnowy portyk, na którego szycie jest tympanon. Cały projekt jest funkcjonalny oraz nowoczesny. Atrakcją całego projektu są duże oraz symetryczne okna. Warto obejrzeć wykonany dom. Cena projektu oraz zbudowania domu jest ekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poszczególnych etapów budowy.

Arosa

Arosa

To nietypowy, bardzo ciekawy oraz kunsztowny projekt, który nawiązuje do tradycji dworskich. Swoim wyglądem przypomina dworek polski. Idealnie nadaje się do tego, aby wybudować go na działkach w mieście jak i poza miastem. Styl projektu jest staropolski, wejście przykryte jest tympanonem, podpartym klasycznymi kolumnami. Poza tym sporą atrakcją architektoniczną jest małe i okrągłe okienko, które umieszczono na elewacji frontowej. Cały projekt jest niezwykle interesujący. To specjalna gratka dla koneserów. Duże okna, powodują to, że cały dom jest widny. To bez wątpienia idealne miejsce do tego, aby mieszkać w nim przez cały rok. Do budowy stosuje się zdrowe oraz atestowane surowce. Cena domu jest przystępna, tak więc wiele osób może sobie pozwolić na kupno takiego domu. Dom ma wiele okien oraz jest bardzo jasny. Warto to obejrzeć.

Alabama

Alabama

Oto bardzo popularny dom parterowy. Cechuje się nowoczesnym oraz wysmakowanym projektem, oraz atrakcyjną i niewysoką ceną. Powierzchnia użytkowa jest niewielka, ale wystarczają dla jednej osoby lub małej rodziny. Projekt cechuje się wysoką funkcjonalnością, dzięki profesjonalnie rozplanowanym pomieszczeniom. Dom wykonany według tego projektu idealnie nadaje się do wielu celów w tym celów mieszkalnych jak i pracowniczych. Styl elewacji jest stonowany, zarówno pod względem doboru kolorów jak i surowców. Zalecane jest, aby dom, według tego projektu wybudować na działkach z ogródkiem lub z sadem.

Copyright © Domy z drewna Bielsko 2017